פורם ליטר פיטר DSD
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

ברוכים הבאים לפורום הישראלי

אינדקסאינדקס  חיפושחיפוש  Latest imagesLatest images  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

שירים שאנחנ אמצנו

Go down 
5 posters
מחברהודעה
דניאל
מנהל ראשי
מנהל ראשי
דניאל

מספר הודעות : 151
Registration date : 30.06.08

שירים שאנחנ אמצנו Empty
הודעהנושא: שירים שאנחנ אמצנו   שירים שאנחנ אמצנו Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 9:16 am

זה שירים שאנחנו אמצנו אז בבקשה לא ליגנוב.

אני פיירן מי שלא מכיר אני עצבני כמו דרור מהיר תופס את הכריזה לתוך העוצמה אל תיתעסקו איתי כי התוצאה תיהיה רעה.
תתחיל לפחד כי פריז מיתקרב אתה לא יודע מה קרה אך אל דאגה זה איגמר בימהרה.
אתה לא מבין גון בשטח ועכשיו כולם במתח בתוך שניות ספורום יכסח צלחת אוויר נישלחה אל הירח ובסוף אין לדעת מה קרה.
אבל תיזהרו כי מגיע הקברן הידוע בשם וודי מרסן את כל מי שבשטח אז תיתרחקו מהר או שזה הסוף המר.
אך אל תידאגו כי הינה מגיע המגן הידוע העוזר לחלשים הוא יעזור לכל הניזקקים השם האמיתי הוא פריזן הנעים אם אתם לא מבינים יש לו מה לעשות מעשן סיגריה והולך אל הבנות.
אך פיתאום מגיע הרע האיתנישמו האמיתי זה ג'וליאן הוא שמי כולם מפחדים מהצבא שלו ולא מבינים איך או מה לעשות רק יודעים שפריזן אפך לשבוי איתני.
ולבסוף הינה זהוא המנהיג כן כן זה באטהחיזרי גדל במהרות בשלג ובסתיו וחיכה ליום הזה כל חייב.
ולעדו רודלף גם הידוע בשם הסמוראי המסוכן מישתכפל לצבא אין מה לעשות ג'וליאן אכל אותה לבסוף.
אבל ברגע אכי מפתיע מגיע דניס המושיעהינצח את כולם ובקרבות תמיד יורד דם! יש לך צמרמורת אתה מרגיש בכול גופך אתה רק מקווה שהסוף לא יהיה רע!.
והינה כולם יוצאים לקרב כולם כאן במתח מי ינצח אתם לא יודעים אבל רק מקווים והינה יצאו כולם למקומם וכול הצבא ניראה כמו מסומם.
קרח של פריז אש של פיירן הכול ניראה צמוד וזה לא שטות!
והינה רודלף משותק על הריצפה אך זה לא אימנה מחבורת הליטל פייטר להציל את העולם! כי ביחד הם הצוות המושלם הקרב נימשך שעות ימים וחודשים הקרב כל-כך צמוד אסור לאפסיד!
כולם על הריצפה חוץ מג'וליאן ופיירן אם החוצפה! ממשיכים בקרב הוא כל-כך צמוד קדימה ליטל פייטר אתם צועקים אבל פיירן קיבל אגרוףלפנים.
הוא קם מהריצפה מלוכלך ומטונף כולם מופתעיםלא מבינים ג'וליאן קיבל אש בפנים ועוד הוא לא מבין איך הכול קרה בימהרה? פיירן נחשב כאלוף המדינה.
זהוא סוף השיר היה נחמד ופיירן נהנה לו כמו תמיד חוטף את הקריזה
ואתה על הפנים.

זה היה שיר יפה מאוד בבקשה אל תיגנבו כי לקח לי ארבה זמן לאכין אותו...

כתב:דניאל

כול הזכויות שמורות:ליטל פייטר לנצח
חזרה למעלה Go down
http://lf2daniel.ohmylife.net
ranma1\2
לוחם
לוחם
ranma1\2

מספר הודעות : 10
Registration date : 18.07.08

שירים שאנחנ אמצנו Empty
הודעהנושא: Re: שירים שאנחנ אמצנו   שירים שאנחנ אמצנו Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 12:40 pm

שיר יפהה Very Happy
חזרה למעלה Go down
רן
לוחם זהב
לוחם זהב

מספר הודעות : 48
Registration date : 19.07.08

שירים שאנחנ אמצנו Empty
הודעהנושא: Re: שירים שאנחנ אמצנו   שירים שאנחנ אמצנו Icon_minitimeSun Jul 20, 2008 9:49 am

אני פריז
נולדתי בממלכת הקרח
ואני אוהב להקפיא אנשים!
אני שובר את ראושם ויורד להם דם!!!
זה כואב להם נורא הם בוכים!!!!
אין לי המשך לשיר אז מספיק!!!
חזרה למעלה Go down
Evil Wolf
מנהל פורום
מנהל פורום
Evil Wolf

מספר הודעות : 14
Registration date : 18.07.08

שירים שאנחנ אמצנו Empty
הודעהנושא: Re: שירים שאנחנ אמצנו   שירים שאנחנ אמצנו Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 4:33 am

דניאל כתב:
אחי לא סתם לאספאם חלאס
הוא לא הספאמים! הוא רק הגיב רגיל וגם זה שיר יפה מאוד ארוך
חזרה למעלה Go down
http://www.lf2.co.il
אורח
אורח

שירים שאנחנ אמצנו Empty
הודעהנושא: Re: שירים שאנחנ אמצנו   שירים שאנחנ אמצנו Icon_minitimeMon Jul 28, 2008 3:20 pm

CI ZVB
חזרה למעלה Go down
ניר123
ספאמר ראשי
ספאמר ראשי

מספר הודעות : 13
Registration date : 08.08.08

שירים שאנחנ אמצנו Empty
הודעהנושא: Re: שירים שאנחנ אמצנו   שירים שאנחנ אמצנו Icon_minitimeFri Aug 08, 2008 7:36 am

אני יכול לפתוח נושא חדש ??????

???
חזרה למעלה Go down
ניר123
ספאמר ראשי
ספאמר ראשי

מספר הודעות : 13
Registration date : 08.08.08

שירים שאנחנ אמצנו Empty
הודעהנושא: Re: שירים שאנחנ אמצנו   שירים שאנחנ אמצנו Icon_minitimeSat Aug 09, 2008 1:14 pm

שיר שיר יפה קצת ארוך בשביל שיר

אבל יפה
חזרה למעלה Go down
דניאל
מנהל ראשי
מנהל ראשי
דניאל

מספר הודעות : 151
Registration date : 30.06.08

שירים שאנחנ אמצנו Empty
הודעהנושא: Re: שירים שאנחנ אמצנו   שירים שאנחנ אמצנו Icon_minitimeSun Aug 10, 2008 1:24 pm

כן
חזרה למעלה Go down
http://lf2daniel.ohmylife.net
אורח
אורח

שירים שאנחנ אמצנו Empty
הודעהנושא: Re: שירים שאנחנ אמצנו   שירים שאנחנ אמצנו Icon_minitimeMon Aug 18, 2008 11:12 am

יפה
חזרה למעלה Go down

שירים שאנחנ אמצנו
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1