פורם ליטר פיטר DSD
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

ברוכים הבאים לפורום הישראלי

אינדקסאינדקס  חיפושחיפוש  Latest imagesLatest images  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

חוקי הקלאנים

Go down 
מחברהודעה
דניאל
מנהל ראשי
מנהל ראשי
דניאל

מספר הודעות : 151
Registration date : 30.06.08

חוקי הקלאנים Empty
הודעהנושא: חוקי הקלאנים   חוקי הקלאנים Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 3:40 am

קודם כל, כל החוקים הגלובאלים תקפים גם על פורום זה[לא להקפיץ, לא לקלל , לא להספאים וכו']

חוקי פורום קלאנים וליגות:
חוקים לגבי הקלאנים:
1. הקלאן המאותגר הוא זה שקובע את סדר הקרבות
2. לכל קלאן שיש לו חדר רשמי, חייב שכל חברי הקלאן יהיו נוכחים בו
3. קרבות קלאנים חייבים להיות 4 על 4 או 5 על 5 בלבד
4. מי שרוצה לפתוח קלאן שישלח לי ה"פ, שימו לב שלהיות בעל קלאן זה לא פשוט, צריך אנשים רצינים בלבד.
5. במקרה ויש תיקו [2-2] כל קלאן רשאי לשלוח נציג שהוא בחר על קרב שובר השווין
6. מותר לבקש אישור לפתיחת קלאן ממני בלבד בה"פ בלבד, אם אני לא עונה אחרי כמה ימים התשובה שלילית,
מי שיפתח נושאים בפומבי:" אפשר לפתוח קלאן?" וכו' יקבל אזהרה במקום
7. כאשר תפתח ליגה תיהיה הודעה על כך ויפתח אשכול של הליגה בדביק, חל איסור מוחלט על השאלות "איך מצטרפים לליגה?" "מתי תיהיה ליגה?" "איך נרשמים לליגה?" אם יש לכם דבר שעדין איננו ברור אתם יכולים לפנות לאחד המנהלים בהודעה פרטית בלבד, שאלות כאלו ופתיחת נושאים כאלה יגררו אזהרה של המחבר.
8. נושאים שבתוכם הודעות כמו "איך אני מצטרף לקלאן?" ינעלו והמחבר שלהם יקבל אזהרה מידית
9. חובה על כל שחקן שמשחק בליגה/טורניר/קרב קלאנים או כל דבר רשמי אחר לקרוא את החוקים למשחק.

חוקים לגבי הליגות:
1. יש אנשים שלא נקבל לליגות משום שהם חדשים ונרשמו בשביל הליגה בלבד, אנשים כאלו בדר"כ נובים שלא עושים את הקרבות שלהם ולכן נקבל רק אנשים ותיקים לליגה בעלי מספר הודעות מסוים. *יש יוצאים מן הכלל*
2. שליגה נפתחת צריך לקרוא הכול טוב טוב ולהבין את הליגה וכעבור זאת להרשם. ששלב ההרשמה נגמר[אפשר לראות בכותרת באיזה שלב הליגה נמצאת] אי אפשר יותר להרשם, ומי שיעבור על חוק זה יקבל אזהרה במקום

שאלות נפוצות

מה זה קלאן?
אז כך קלאן הינו קבוצה של 4-5 שחקנים שמשחק/נלחמת נגד קלאנים אחרים בפורום
שגם הם קבוצה של שחקנים

איך מצטרפים לקלאן?
במידה ואתם רוצים להצטרף לקלאן עליכם לבצע את הפעולות באות:
1.להיכנס לנושא הרשמי של הקלאן (רק לנושא הרשמי ולא נושא אחר)
2.לראות אם הקלאן צריך עוד שחקנים
3.במידה והקלאן צריך שחקנים עליכם להשאיר את הפרטים שלכם + בקשה להיבחן כנדרש
בנושא הרשמי של הקלאן

איך אני פותח קלאן?
ישנם שני דרכים לפתוח קלאן:
-כדי לפתוח קלאן עליכם לבקש אישור בדביק בקשות לפתיחת קלאנים
-עקב הביקוש הרב לקלאנים הוחלט שכל מנהל קלאן שרוצה לפתוח קלאן חייב ליהיות חבר בפורום לפחות חודש, ליהיות אחראי ופעיל. המנהלים שומרים לעצמם את האפשרות אם לאשר פתיחת קלאן או לא
-כל אדם שיפתח קלאן ללא אישור מאחד משלושת המנהלים יקבל 2 אזהרות מידית ונושא הקלאן ינעל,
אל תנסו לעקוף אותנו פנו אלינו וננסה לעשות כל שביכולתנו כדי לעזור לכם לפתוח קלאן.
-לפעמים יש רשימת המתנה לקלאנים ארוכה ואנו רואים בעיה בפתיחת הרבה קלאנים במכה כיוון שנוצר בלאגן מניסיון,
לכן במצב כזה אם אינכם רוצים לחכות איספו עוד 3 חברים באמצעות המצ'י או בהודעות פרטיות ואח"כ תפנו לאחד
משלושת המנהלים בה"פ והוא ישמח לתת לכם אישור.

איך אני נרשם לליגה?
במידה ואתם רוצים להירשם לליגה יש לבדוק אם יש השקול של ליגה, ליגה נפתחת פעם בכמה זמן
במידה ויש אשכול של ליגה עליכם לקרוא את כל ההודעה הראשונה ולמלא את הפרטים הנדרשים

השאלות כגון איך משחקים ברשת אך משתמשים בהמצ'י וכו'
יש לכם באתר מדריכים מפורטים ומושקעים בשביל זה
עוד חוקים בהמשך
חזרה למעלה Go down
http://lf2daniel.ohmylife.net
אורח
אורח

חוקי הקלאנים Empty
הודעהנושא: Re: חוקי הקלאנים   חוקי הקלאנים Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 12:04 pm

אני מסכים
חזרה למעלה Go down

חוקי הקלאנים
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-