פורם ליטר פיטר DSD
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.


ברוכים הבאים לפורום הישראלי
 
אינדקסאינדקס  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

 

 עריכת דמות מלאה

Go down 
מחברהודעה
דניאל
מנהל ראשי
מנהל ראשי
דניאל

מספר הודעות : 151
Age : 26
Registration date : 30.06.08

עריכת דמות מלאה Empty
הודעהנושא: עריכת דמות מלאה   עריכת דמות מלאה Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 1:58 am

הוספת מתקפה חדשה לדמות:
קודם כל אני רוצה לומר שמי שרוצה להוסיף מתקפה חדשה לדמות אז הוא יצטרך להתאמץ. קודם כל נכנסים לתוכנה ולוחצים על open. אחר כך בוחרים את הדמות שרוצים להוסיף לה את המתקפה. אחר כך שוב פותחים את התוכנה והפעם בוחרים את הדמות שממנה אתם לוקחים את המתקפה. אתם יורדים כמה שורות ומגיעים לפריים 0. אתם מגלגלים הצידה ומגיעים לשורה שכתוב בה כל מיני דברים כמו: hit_fa: hit_Ua: ועוד כל מיני דברים כאלה. בגלל שאתם יודעים על איזה מקשים צריך ללחוץ כדי לעשות את המתקפה אתם מסתכלים על הדברים ובוחרים את המקשים של המתקפה שרציתם להוסיף לדמות. הנה מה שאתם צריכים לדעת כדי לבחור את המקשים הנכונים:

<+hit_Fa=d+a
hit_Da=d+a+v
^+hit_Ua=d+a
<+hit_Fj=d+j
hit_Dj=d+j+v
^+hit_Uj=d+j
hit_ja=d+j+a

אם למשל ההתקפה שאתם רוצים לקחת מהדמות עושים אותה d+a+> אז אתם מחפשים hit_Fa: ואחרי הנקודתיים יש את המספר של הפריים של המתקפה. אתם יורדים לפריים הזה ורואים שיש שם ליד הפריים כמו למשל ball או משהו אחר. אתם מעתיקים את כל הדברים עם השם הזה (תמונת הסבר) לדמות שלכם אבל לא סתם אלה כמעט הכי למטה, אחרי הפריים לפני האחרון (תמונת הסבר 2). אחר כך אתם עולים לפריים הראשון של המתקפה הזאת ובודקים איזה מספר פריים היה לפני הפריים הראשון של המתקפה. אם הפריים הראשון של המתקפה גדול יותר מהפריים שלפניו אז זה בסדר. אבל אם לא אז תשנו את הפריים למספר גדול ב-1 מהפריים שלפניו. אחר כך תשנו את הפריים השני של המתקפה למספר שאחרי המספר של הפריים הראשון. ככה תמשיכו עד לפריים האחרון של המתקפה. אחר שוב תעלו לפריים הראשון של המתקפה ותראו בפריים הראשון שרשום next: אחרי הנקודתיים אתם צריכים לרשום את מספר הפריים שאחרי הפריים הזה. גם בפריים השני של המתקפה תכתבו את המספר שאחרי הפריים הזה וכך הלאה עד שתגיעו לפריים הלפני האחרון של המתקפה והוא יהיה הפריים האחרון שתשנו (אל תגעו בnext של הפריים האחרון של המתקפה). את כל זה תעשו רק אם הפריים הראשון של המתקפה קטן מהפריים שלפניו. עכשיו תעלו למלה לפריים 0. תגלגלו הצידה ושוב תראו את כל הhit_fa וכל הדברים האלה. עכשיו תבחרו על איזה מקשים צריך ללחוץ כדי לעשות את המתקפה הזאת ותכתבו בסוף של השורה על איזה מקשים (לדוגמא אתם רוצים שיצתרכו ללחוץ על d+j_v אז תצתרכו לכתוב hit_Dj: ואחרי הנקודתיים את מספר הפריים הראשון של המתקפה שלכם). אבל על תעשו מקשים שיש כבר לדמות מתקפה כזאת תעשו רק מקשים חדשים שאין לדמות שום מתקפה עם המקשים האלה. עכשיו תעתיקו את מה שכתבתם ותרדו לפריים 1 ושם תדביקו את זה בצד כמו בפריים 0. תעשו ככה עד שכבר לא תראו יותר את כל הhit_fa וכל הדברים האלה אלה תראו משהו כמו hit_j ושם על תדביקו. עכשיו תשמרו ותנסו את המתקפה שהוספתם לדמות שלכם.
את תמונות ההסבר אני יוסיף בקרוב!

מדריך לשינוי השם של הדמות בתוך המשחק עצמו:
מדריך זה הוא קצר וקל. נכנסים לתוכנה ולוחצים על open ובוחרים את הדמות שלה רוצים לשנות את השם. בשורה השניה רשום name: ואז את השם של הדמות. את השם הזה אתם צריכים לשנות לשם שאתם רוצים. תשמרו וזהו, שיניתם את השם של הדמות!

מדריך כדי לגרום לדמות לעוף:
נכנסים לתוכנה ולוחצים על open. בוחרים את הדמות שרוצים לגרום לה לעוף. תרדו עד לפריים 210 ותגלגלו קצת הצידה ותראו hit_j: 0 את ה-0 תשנו ל-210. עכשיו תעשו אותו הדבר גם בפריים 211 ו-212. תוודאו שבכל שלושת הפריימים 210 211 212 רשום 210 ב-hit_j: ואז תשמרו. זהו, עכשיו תנסו לעוף בכך שתלחצו הרבה פעמים על קפיצה! אין תמונות הסבר בגלל שהמדריך הזה קל לעשייה.

מדריך לשינוי החוזק של המתקפה:
קודם כל שתדעו שזה תלוי איזה סוג מתקפה אתם רוצים לשנות. אם זה משהו שהדמות מייצרת כמו כדור אנרגיה או כדור אש וכל הדברים האלו אז תעשו את הדברים הבאים: תכנסו לתוכנה ותלחצו על open. תבחרו את הקובץ של המתקפה לדוגמא את כדור האש של פיירן אז firen_ball. בפריים 0 בערך בשורה הרביעית בצד ימין אתם תראו משהו כזה: injury: ואחרי הנקודתיים זה כמה שירד ליריב מהמתקפה הזאת. תשנו את המספר הזה למספר שאתם רוצים ותעשו אותו הדבר גם בפריים 1 ותמשיכו לעשות בפריימים הבאים עד כבר אין injury. תשמרו וגמרתם.
אם זאת מתקפה שהדמות מבצעת אותה עם הגוף שלה (למשל האגרוף העלי של דייויס) אז תעשו את הדברים הבאים: תכנסו לתוכנה, תלחצו על open ותבחרו את הדמות שמבצעת את המתקפה. תלכו לפריים 0 ובגלל שאתם יודעים איך לעשות את המתקפה אז אתם יודעים שלמשל את האגרוף העלי של דייויס עושים d+^+j אז תחפשו בצד את hit_Uj. הנה כל הדברים שיש:

<+hit_Fa=d+a
hit_Da=d+a+v
^+hit_Ua=d+a
<+hit_Fj=d+j
hit_Dj=d+j+v
^+hit_Uj=d+j
hit_ja=d+j+a

אחרי שמצאתם את הדבר של המתקפה של הדמות תראו שאחרי הנקודתיים יש מספר. המספר הזה זה מספר הפריים של המתקפה של הדמות. אתם יורדים למטה לפריים של המתקפה ותחפשו את ה-injury. אולי לא תמצאו אותו בפריים הראשון של המתקפה אבל בפריים השני או השלישי תמצאו אותו. עכשיו תשנו את המספר שאחרי הנקודתיים. תשמרו וזהו, גמרתם!
אם תצטרכו תמונות הסבר אז תבקשו ממני.

מדריך לשינוי המאנה שלוקחת המתקפה:
תכנסו לתוכנה, תלחצו על open ותבחרו את הדמות שמבצעת את המתקפה. תלכו לפריים 0 ובגלל שאתם יודעים איך לעשות את המתקפה אז אתם יודעים שלמשל את האגרוף העלי של דייויס עושים d+^+j אז תחפשו בצד את hit_Uj. הנה כל הדברים שיש:

<+hit_Fa=d+a
hit_Da=d+a+v
^+hit_Ua=d+a
<+hit_Fj=d+j
hit_Dj=d+j+v
^+hit_Uj=d+j
hit_ja=d+j+a

אחרי שמצאתם את הדבר של המתקפה של הדמות תראו שאחרי הנקודתיים יש מספר. המספר הזה זה מספר הפריים של המתקפה של הדמות. אתם יורדים למטה לפריים של המתקפה ותחפשו את ה-mp: שנמצא די בצד ימין. אחרי הנקודתיים רשום מספר. המספר הזה הוא כמות המאנה שלוקחת המתקפה. הכי הרבה שאפשר לכתוב זה 500 שזה יקח את כל המאנה. תשנו את המספר הזה ותשמרו. זהו, שיניתם את המאנה של אחת המתקפות של אחת מהדמויות!

מדריך לשילוב מתקפות (סוג א'):
קודם כל, כדי שתוכלו לעשות שילוב, אתם צריכים לדעת איך להוסיף מתקפה (ראו מדריך להוספת מתקפות). תכנסו לתוכנה, תלחצו על open, תכנסו לתיקיה של המשחק ואז data. תבחרו את הדמות שאליה אתם רוצים להוסיף את השילוב. תוסיפו לדמות מתקפה. לאחר שהוספתם את המתקפה תוסיפו עוד מתקפה, אבל הפעם תדלגו על הקטע שבו אתם צריכים לקבוע את הלחצנים שאליהם צריך ללחוץ כדי לעשות את המתקפה בקרב, כלומר המתקפה השניה תיהיה שם, אבל לא יהיה אפשר להשתמש בה בקרב. עכשיו תלכו לפריים האחרון של המתקפה הראשונה שהוספתם ותשנו את הnext שלו למספר הפריים הראשון של המתקפה השניה. זהו! כך משלבים מתקפות! יש עוד סוג של שילוב מתקפות שאותו אני יתן בקרוב. צריכים תמונות הסבר? תבקשו! נ"ב: כדי לעשות את המתקפה בקרב תלחצו על הלחצנים שקבעתם שהוספתם את המתקפה הראשונה. מקווה שעזרתי!
מדריך לשילוב מתקפות (סוג ב'):
שילוב סוג ב', הוא שילוב מעט טוב יותר לדעתי משילוב א'. כדי לעשות שילוב, תצטרכו לדעת איך להוסיף מתקפות לפי המדריך למעלה. תכנסו לתוכנה ותלחצו על open. עכשיו תבחרו את הדמות שלה אתם רוצים לעשות שילוב מתקפות. תוסיפו לדמות זו שתי מתקפות אבל במתקפה אחת תדלגו על הקטע שבו אתם קובעים את המקשים אליהם צריך ללחוץ כדי לעשות מתקפה זו (hit_fa, hit_dj...) עכשיו תבדקו מה מספר הפריים הראשון של המתקפה השניה שהוספתם (זאת בלי המקשים) ותלכו למתקפה הראשונה שהוספתם (זו עם המקשים). בכל פריים של המתקפה הראשונה אתם תוכלו לראות בצד ימין hit_a: 0 hit_d: 0 hit_j: 0.
תבחרו אחד מהם ותשנו את ה0 למספר הפריים הראשון של המתקפה השניה. אם בחרתם hit_a אז כאשר תעשו את המתקפה הראשונה תוכלו ללחוץ על מקש ההתקפה (enter) ואז זה יעבור להתקפה השניה. אם תבחרו hit_d אז אותו דבר רק שתלחצו על הגנה באמצע. אם תבחרו hit_j אותו דבר רק עם קפיצה באמצע.
זהו, זה שילוב סוג ב', מקווה שתהנו! אם משהו לא מובן פנו אלי ואני אשמח לעזור לכם!

מדריך איך לגרום לדמות לעוף:
כנסו לעריכת הדאטה של הדמות שאתם רוצים לגרום לה לעוף ותגיעו לפריימים: 210, 211, ו- 212.
בשלושתם יהיה

hit_j:0
תשנו בשלושת הפריימים את 0 ל- 210
קרדיט ל lfking
חזרה למעלה Go down
http://lf2daniel.ohmylife.net
אורח
אורחעריכת דמות מלאה Empty
הודעהנושא: Re: עריכת דמות מלאה   עריכת דמות מלאה Icon_minitimeMon Aug 18, 2008 10:54 am

תודה
חזרה למעלה Go down
 
עריכת דמות מלאה
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1

Permissions in this forum:אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
פורם ליטר פיטר DSD :: מדריכים-
קפוץ אל: